loader

Akınsoft ERP İş Zekası (BI)

İşletmenizin veri tabanındaki potansiyeli en üst düzeye çıkarmak ve bilinçli kararlar almanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş olan iş zekası çözümümüz, Akınsoft ERP ile uyumlu bir şekilde çalışır. İşletmenizin karmaşık veri yapısını anlamak ve veri analizi yapmak artık daha kolay ve etkili.

Akınsoft ERP ile entegre iş zekası çözümümüz, işletmenizin veri tabanındaki bilgiyi derinlemesine analiz ederek size anlamlı içgörüler sunar. Bu sayede, işletmenizin performansını iyileştirecek stratejik kararlar alabilirsiniz.

İşletmenizin veri tabanıyla tam uyumlu olan iş zekası çözümümüz, veri analizi süreçlerinizi optimize eder ve veri odaklı kararlar almanızı sağlar. Akınsoft ERP ile senkronize olarak çalışan çözümümüz, işletmenizin tüm veri kaynaklarını tek bir merkezi platformda birleştirir.

Esnek raporlama araçlarıyla donatılmış olan iş zekası çözümümüz, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen raporlar oluşturmanıza olanak tanır. İşletmenizin özel gereksinimlerini karşılamak için esneklik sunan raporlama araçlarıyla verileri daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzümüz, iş zekası analizlerini kolaylaştırır ve verileri anlaşılır görselleştirmelerle sunar. Bu sayede, işletmenizin her seviyesinden kullanıcı veri analizine kolayca erişebilir ve karar alma süreçlerini iyileştirebilirsiniz.

İşletmenizin dijital dönüşümünde güvenilir bir iş ortağı olarak, Akınsoft ERP ile uyumlu iş zekası çözümümüzle işletmenizin veri tabanındaki potansiyeli en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Hazırsan Başlayalım.

Doğru kararlar almak ve rekabette öne çıkmak için bugün bize katılın!
Gelişmiş İş Zekası Yönetimi
Sosyal Medya :
İletişim
+90 850 303 31 25
info@biraporal.com
Feritpaşa, Yük.Müh, Y. Müh. Ümit Bahadır Türk Sk. No:21/A, 42110 Selçuklu/Konya